Mini Onarım Hizmeti

Mini Onarım Hizmeti

Orient Kasko ürünü içinde yer alan ve ürünün en önemli avantajlarından biri olan "Orient Mini Onarım PLUS"hizmeti sigortalılarımıza Türkiye’de 41 ilde yerleşik AUTO KING Servis Merkezleri Ağı tarafından verilmektedir.

"Mini Onarım PLUS" hizmeti genişletilmiş bir “Mini Onarım” hizmet paketi olup, 7 farklı kategoride, belirli ölçüsel limitler kapsamına giren ve onarım tutarı KDV dahil 1.500 TL ye kadar (parça değişimi gerektirmeyen) olan küçük ölçekli hasarların AUTO KING Servis Merkezlerinde hızlı onarım teknikleri ile onarılmasını kapsamaktadır. Sigortalılar için “Hasarsızlık Koruma”, “Hızlı Onarım”, “2 yıl Onarım Garantisi”, “Teslimatta Muhtelif Hediyeler”, AUTO KING Oto Bakım ve Koruma Hizmetlerinde %30 indirim vs gibi bir çok avantajlar içermekte olup, " Mini Onarım PLUS" hizmetinin diğer "Mini Onarım" hizmetlerinden en önemli farkı araç üzerinde 3 adet parçada hasar ölçüsü sınırlaması olmamasıdır.

Orient Mini Onarım anlayışını ülkemiz üzerinde değiştirmektedir. Mini Onarım kapsamı ve algısı artık değişecektir. 1.500 TL'ye kadar küçük ölçekli hasarlarınıza hasarsızlığı bozmadan, hızlı onarım hizmeti AutoKing Hizmet Kalitesi ile verilmektedir. Orient Mini Onarım ayrıcalıktır.

Orient Mini Onarım Plus Hizmetleri

Boyasız Kaporta Göçük Düzeltme 5 cm çapa kadar boya hasarsız kaporta göçükleri
Boya Hasarlı Kaporta Düzeltme 10 cm’ye kadar boya hasarlı kaporta göçük ve ezikleri
Boya Tamiri, Mini Yama 20 cm çapa kadar plastik tampon sıyrıkları, 30 cm ye kadar kaporta panel çizikleri ve sıyrıkları
Ön Cam Tamiri Manda gözü, yıldız, kombine tip gibi 2 cm çapa kadar cam kırıkları
İç Döşeme Tamiri Deri, halı, kumaş, plastik üzerindeki 1 cm çapa kadar sigara yanığı, 5 cm çapa kadar yırtık, çizikler, 3 cm çapa kadar plastik parça kopukları
Plastik Tampon ve Parça Tamiri Ön ve arka tamponlardaki teknik olarak onarılabilir her türlü göçük, yırtık, kopuk ve eksik parça gibi plastik hasarları
Leke Çıkarma 10 cm çapa kadar altmışiki farklı lekenin döşeme ve halı zeminlerden yüksek başarı ile çıkartılması