ORİENT SİGORTA YÖNETİM

ORİENT SİGORTA YÖNETİM
Genel Müdür  Birkan KAYMAKÇI
Birkan KAYMAKÇIGenel Müdür

1976 yılında doğan Birkan KAYMAKÇI, Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi İktisat Bölümünden mezun olmuştur. 1999 - 2009 yılları arasında Eureko Sigorta A.Ş.’de sırasıyla teftiş kurulunda müfettiş, hasar departmanında oto hasar yöneticiliği ve akabinde oto ve oto dışı hasar birim müdürlüğü görevlerinde bulunmuştur. 2009 – 2012 yılları arasında Allianz Sigorta A.Ş.’de kurumsal hasar grup müdürü olarak, 2012  - 2014 yılları arasında Zurich Sigorta A.Ş’de hasar grubu genel müdürü yardımcısı olarak çalışma hayatına devam etmiştir. 2015 yılında kısa bir süre Ankara Sigorta A.Ş.’de genel müdür vekilliği görevinde bulunan Birkan KAYMAKÇI, 2016 yılında bünyesine katıldığı Orient Sigorta A.Ş’de hasar, hukuk, rücu ve teknikten sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak görevine devam etmiştir. Temmuz 2020'den itibaren Orient Sigorta A.Ş. Genel Müdürü olarak görevine devam etmektedir. Birkan KAYMAKÇI çok iyi derecede İngilizce bilmektedir.

Genel Müdür Yardımcısı Mustafa Necat ÖZDEMİR
Mustafa Necat ÖZDEMİRGenel Müdür Yardımcısı

1976 yılında doğan Mustafa Necat ÖZDEMİR, Marmara Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Ekonometri bölümü mezunu olup Yeditepe Üniversitesi’nde İşletme Yönetimi (ingilizce) üzerine tezli yüksek lisans yapmıştır. Sigortacılık kariyerine 2000 yılında Anadolu Anonim Türk Sigorta Şirketi’nde yönetici adayı olarak başlamıştır. 2000-2009 yılları arasında Anadolu Sigorta’da çeşitli pozisyonlarda Fon Yönetimi, Muhasebe, Mali Raporlama ve Yatırımcı İlişkileri faaliyetlerini yürütmüş ve son olarak Mali İşler Departmanında ||. Müdür olarak görev yapmıştır. Ardından 2009-2018 yılları arasında Ergo Sigorta’da Uluslararası Finansal Raporlama, Teknik Muhasebe ve Genel Muhasebe departmanlarını yönetmiş ve son olarak 2014-2018 yılları arasında Mali İşler Müdürü olarak görev yapmıştır. Haziran 2018’den itibaren ise Orient Sigorta A.Ş.’de Mali İşlerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapmaktadır. Mustafa Necat ÖZDEMİR, çok iyi derecede İngilizce bilmektedir.

Genel Müdür Yardımcısı Bülent AKÇA
Bülent AKÇAGenel Müdür Yardımcısı

1975 yılında doğan Bülent AKÇA, Kabataş Erkek Lisesi ve Istanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi İktisat bölümü mezunudur. 18 yılı aşkın sigortacılık kariyerine Genel Sigorta’da başlayan Bülent AKÇA sigortacılık kariyerinin yanında kredi derecelendirme şirketi olan Thomson Financal Bankwatch’da Finansal Analist olarak 3 yıl görev almıştır. Kariyerinin son 15 yılında Zurich Sigorta bünyesinde Bankadışı Dağıtım Kanalları Yönetimi (Acente, Broker, Direkt İşler…), Ticari ve Kurumsal Segment Yönetimi gibi birçok farklı pozisyonlarda yöneticilik yapan Bülent AKÇA, Zurich Sigorta’da son olarak Bankasürans Koordinatörü pozisyonunda bulunmuştur. 2019 yılı Ekim ayından itibaren Orient Sigorta’da Satış ve Pazarlamadan sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak göreve başlamıştır. Bülent AKÇA iyi derecede İngilizce bilmektedir.